banner17

Erken boşalmayı nasıl önleyebiliriz?

Bazı erkeklerin en büyük sorunları arasında yer alan erken boşalma sorununu gidermenin birçok yolu bulunmaktadır. Bu yüzden sizlerde belirttiğimiz bu çözüm yollarını uygulayarak erken boşalmanın önüne geçme şansını yakalamış olursunuz.

Erken boşalmayı nasıl önleyebiliriz?

Son yıllarda bu alanda ilaç ve benzeri hapların ortaya çıkması aslında pek fazla tercih edilen yöntemler arasında gelmemektedir. Ancak erken boşalma sorunlarını doğal yollardan gidermek isteyen kişiler mutlaka belirtilen bu egzersizleri yaparak bu sorunu ortadan kaldırabilirler.

Önlemek için öneriler

Erken boşalma sorununu ortadan kaldırmak için öncelikli olarak cinsel birleşme yaşamadan önce aklınızda olan bu erken boşalma problemini silmeniz gerekmektedir. Yani ilişkiye başlamadan önce erken boşalmayacağınıza dair bilinçaltınızı güçlendirirseniz bunun önüne geçme konusunda bir adım yaklaşmış sayılırsınız.

Erkeklerin bazılarında erken boşalma sorunlarının bazen cinsel birleşmeye başlamadan önce olması bile çok büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bazı durumlarda cinsel birleşme sırasında birlikte olacağınız eşinizle sorunların ortaya çıkmasına neden olacak ve ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalacaksınız.

Erken boşalmanın kontrol edilebilir ve problem olduğunu ve kendi başınıza çözemediğiniz bu sorunu çözmenin % 100 tedavisinin mümkün olduğunu belirtmek istiyoruz. bu yüzden de sizler bu tarz bir sorun ile karşı karşıya kalmak istemediğiniz zaman uzman bir hekimden yardım alarak bu sorunun önüne geçebilirsiniz.

Erken boşalma sorununu çözmek için uzmanların en çok önerdiği hareketin spor yapmak olduğunu belirtmek istiyoruz. spor yapan erkeklerin erken boşalma sorunları ile karşı karşıya kalmadığını ve cinsel birleşme sırasında karşı tarafı tatmin ettikleri yapılan araştırmalardan sonra ortaya çıkmaktadır. Zaten spor yapmak sizin zihinde kalmanıza neden olacağından dolayı psikolojik olarak da bu sorunu ortadan kaldırmanıza neden olacaktır.

Uzmanların bazı önerdiği egzersiz hareketlerinden bir tanesi de idrar yapma sırasında idrarınızı bir anda kesip yeniden devam etmektedir. Penis etrafında bulunan kasların güçlenmesine neden olacak bu hareket sayesinde erken boşalma sorunundan kurtulma fırsatını bulmuş olacaksınız.

Erken boşalma sorunu ile karşı karşıya kalan erkeklerin dikkat etmesi gereken bir diğer durumda hard seks olarak tabir edilen aşırı hızlı seks türünden kaçınmaktadır. Zaten erkeklerde çok aniden uyanan bu zevk durumu hard seks sırasında sizlerin olandan daha da erken boşalmasına neden olacaktır. Bu yüzden hard seksten kaçınarak erken boşalmanın önüne geçme fırsatını bulabilirsiniz.

Erken boşalma sorununu gidermek için cinsel birleşme sırasında boşalma hissinin gelmesi sırasında karşı cinsi tatmin edici hareketler ile devam etmek olacaktır. Yani birleşme sırasında boşalacağını anladığınız zaman birleşmeye ara vererek sadece sevişme ile devam ederek bu sürenin uzamasını da sağlayabilirsiniz.

Son olarak ise spor yapma zamanın olmayan kişilerin erken boşalmayı önlemek için evde bisiklet sürme hareketini uygulayarak penis kaslarını güçlendirmesi de erken boşalma sorununun ortadan kalmasına yardımcı olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 00:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER