banner17

92 Kişi Kamu Sağlık Personeli Alımı Yapılacak

Düzce Üniversitesi tarafından 92 Kişilik Kamu Sağlık Personeli Alımı Yapılıyor! adı altında ilanla personel alımı yapılacağı duyuruldu.

92 Kişi Kamu Sağlık Personeli Alımı Yapılacak

92 KİŞİLİK KAMU SAĞLIK PERSONELİ ALIMI YAPILIYOR!


Düzce Üniversitesi tarafından 92 Kişilik Kamu Sağlık Personeli Alımı Yapılıyor! adı altında ilanla personel alımı yapılacağı duyuruldu. Üniversite kendi bünyesinde bulunan hastanelerde çalıştırılmak üzere 92 kişi alımı yapacağını ve başvuruların 04 Haziran 2018 tarihinde sona ereceğini duyurdu.


Alınacak Personellerin İstihdamı

Alım yapılacak 92 personelin istihdam edileceği yerler ise şu şekilde sıralandı; 80 Hemşire, 7 Tanesi Sağlık Teknikeri, 5 Kişi ise Laborant olarak görevlendirilmek üzere alım yapılacaktır. Rektörlük yaptığı açıklamada alım yapılacak personellerin öğretim şartları da yapılan açıklamada ayrıntılı bir şekilde belirtildi. Yapılan duyuruda başvuru yapmak isteyen adayların merak ettikleri tüm soruların cevabını bulabilmektedirler.

Personel Alımı İçin İstenilen Şartlar

Personel olmak için başvuruda bulunan kişilerde aranacak özellikler ve şartlar şunlardır;

1) Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmak

2) Herhangi bir sebepten dolayı kamu haklarından men edilmemiş olmak.
3) Başvuruda bulunacak erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları, tecilli, muaf yada yedek subay statüsünde olmak.
4) Devlet Memurluğu Kanununun 53 maddesi uyarınca görev yapmasına engel bir hastalığının bulunmaması.
5) Hakkında yapılacak olan Güvenlik araştırmasının olumlu sonuçlanması
6) 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavına katıldığına dair elin belgesi olmak.

Başvuru Evrakları Temin Yerleri

Üniversiteye ait olan Duzce.edu.tr İnternet adresinde personel alımına başvurmak isteyen adaylar istenilen bilgi ve belgenin tümüne ulaşabilmekte ve bu siteden başvuruda bulunacak adaylar yardımcı olunmaktadır. Adaylar web adresinde bulunan iş talep formunu eksiksiz ve tam olarak dolduracaklardır. Başvuru yapanlar 2 adet fotoğraf, öz geçmiş formu, lise veya lisans diploması ( Diplomalar Noter Tasdikli veya Aslı Görüldükten sonra personel daire başkanlığı tarafından onaylanmış sureti ) olması gerekmektedir. 

KPSS sonuç belgesi , Askerlikle ilişkisinin olmadığında dair yazı ve Nüfus Cüzdan Fotokopisi ile birlikte başvurulacak pozisyonlar ile ilgili aranan nitelikleri ile ilgili istenilen diğer belgeleri de hazırlayan adaylar belgeleri ile birlikte şahsen ilan gazetelerde yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde Düzce Üniversitesi Rektörlüğü Personel Temin Daire Başkanlığına başvuracaklardır. Başvuru evraklarını eksik getiren, başvuru tarihini geciktiren veya istenilen niteliklere uygun olmayan adayların müracaatları işleme alınmayacaktır. Adaylar tarafından posta yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Kamu Personeli Seçme Sınavından alına puan sıralamasına göre belirlenecek aday isim listeleri Duzce.edu.tr adresinde ilan edilecektir. Her kadro için ilam edilen sayını bir katı kadar yedek belirlenecektir.

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?cfde0286-2e85-4e06-a7b8-37ebc6d7d50b&kk=594

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 15:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER