banner17

Audi A6 ikinci el fiyatları

Üst sınıf sedan kasa araçlar arasında oldukça fazla tercih edilen modellerden olan Audi A6 modelinin merak ettiğiniz detaylarını sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Audi A6 ikinci el fiyatları

Araçların ikinci el fiyatları ve ülkemizde en çok tercih edilen modellerini buradan açıklamak istiyoruz.

Audi A6 modelleri

Ülkemizde tercih edilen 3 farklı Audi A6 modeli bulunmaktadır. Bunlar arasında Audi A6 Sedan modelinin ise en çok tercih edilen model olduğunu belirtmek istiyoruz.

Audi A6 Sedan

Audi A6 Avant

Audi A6 allroad quattro

Belirttiğimiz bu modeller ülkemizde oldukça popüler olan Audi A6 modelleri arasında satışa sunulmaktadır. 1994 yılında seri üretimi başlayan ve günümüze kadar devam eden araç modelleri arasında yer alan Audi A6 modelinin fiyatları hakkında bilgi verelim.

Audi A6 ikinci el araç fiyatları

1994 model bir Audi A6 aracı almak istediğiniz zaman ödemek zorunda kalacağınız rakamın ortalama olarak 25 Bin TL olduğunu belirtmek istiyoruz. 24 yaşında bir aracın bile 25 Bin TL ettiği Audi firmasının Audi A6 modelinde 2018 model fiyatları ise gerçekten oldukça pahalıdır.

2018 model bir Audi A6’ya binmek istediğiniz zaman cebinizden çıkacak olan paranın ortalama olarak 300 Bin TL civarında olduğunu belirtmek istiyoruz. bu belirttiğimiz fiyatın ortalama bir paket olduğunu tam dolu paketlerinin ise 400 Bin TL civarında olduğunu ayrıca belirtmek istiyorum.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 02:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER