banner17

Audi A5 ikinci el fiyatları

Audi firmasının ülkemizde çok fazla tercih edilen modelleri arasında yer alan Audi A5 modeli hakkında merak edilen soruların cevaplarını sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Audi A5 ikinci el fiyatları

Audi A5 modellerinin fiyatları, araçların en çok tutulan modellerine kadar birçok sorunun cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Audi A5 modelleri hangileri?

Ülkemizde Audi A5 modelinin 3 farklı modeli satışa sunulmuştur. Bu modeller arasında ise en çok tutulan modelin Audi A5 Sportback modeli olduğunu belirtmek istiyoruz.

Audi A5 Cabrio

Audi A5 Coupe

Audi A5 Sportback modelleri ülkemizde satışa sunulan A5 modelleri olarak dikkat çekmektedir.

Seri üretimi 2008 yılında başlanan Audi A5 modellerinin halen bu kadar pahalı olmasında en önemli etkenin Audi markası olması ve araçların halen yeni modellerine benzer bir tasarımı ile üretilmesidir. Üst sınıf araç modelleri arasında yer alan Audi firmasının alıcısını üzmemek adına araçlarında çok fazla tasarım değişikliği yapmaması bu araçlara olan ilginin bu kadar fazla artmasına neden olmaktadır.

Audi A5 fiyatları

2008 yılında başlanan seri üretimi baz alındığı zaman ikinci el piyasalarında 2008 model bir Audi A5 almak istediğiniz zaman ödeyeceğiniz rakamın 100 Bin TL civarında bir rakam olduğunu belirtmek istiyoruz. Yani 10 yaşında bir Audi A5 almak istediğiniz zaman diğer firmaların 0 araçlarına denk gelen 100 Bin TL ödeyerek bu aracın sahibi olabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 02:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER