banner17

Audi A4 ikinci el araba fiyatları

Seri üretimi 1995 yılında başlayan ve günümüze kadar gelen Audi firmasının en başarılı araç modellerinden olan Audi A4 hakkında merak edilen bilgileri buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

Audi A4 ikinci el araba fiyatları

Son zamanlarda oldukça fazla merak edilen ve ülkemizde belli bir alıcı kitlesi bulunan Audi A4 modeli hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

En çok tutulan Audi A4 modelleri hangileri?

4 farklı Audi A4 modeli ile ülkemizde satışa sunulan bu araçlarda en çok tutulan modelin A4 Sedan modeli olduğunu belirtmek istiyoruz. diğer modellerin aksine oldukça fazla tercih edilen sedan kasa tipi bu modeller arasında oldukça popüler olan modeller arasında gelmektedir.

Audi A4 modelleri hangileri?

Audi A4 Avant

Audi A4 Cabrio

Audi A4 Sedan

Audi A4 allroad quattro

Audi A4 ikinci el fiyatları ne kadar?

Audi A4 modellerinin 1995 yılında seri üretiminin başladığını düşündüğümüz zaman bu araçların ülkemizde fiyatları ortalama olarak 20 Bin TL ile 25 Bin TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Ancak üst seviye Audi A4 modeli almak istediğiniz zaman rakamların biraz daha yüksek olduğunu sizlere belirtmek istiyoruz. Ortalama olarak 2018 model Audi A4 almak istediğiniz zaman donanım paketine göre en yüksek ödeyeceğiniz rakamın ortalama olarak 250 Bin TL olduğunu belirtmek istiyoruz. ancak 200 Bin TL ile 250 Bin TL arasında fiyatlar ödeyerek Audi A4 modelinin 2018 model aracını alarak uzun yıllar sorunsuz bir şekilde binme fırsatını bulabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 02:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER