banner17

Audi A1 araba fiyatları

Audi markasının ülkemizde en az tutulan modelleri arasında yer alna Audi A1 modelinin merak ettiğiniz araba fiyatları hakkında sizlere bilgiler sunmak istiyoruz.

Audi A1 araba fiyatları

 2011 yılında seri üretimi başlayan ve 2018 yılına kadar seri üretimi devam eden Audi A1 modelinin fiyatları ve en çok tutulan modelleri hakkında sizlere bilgileri vermek istiyoruz.

Audi A1 en çok tutulan modelleri

Zaten ülkemizde 2 farklı seri ile karşımıza çıkan Audi firmasının A1 modelinin iki modeli de ülkemizde tutulmaktadır. Yani ikinci el piyasalarına baktığımız zaman bu araçların hemen hemen aynı oranda piyasalarda yer aldığını belirtmek istiyoruz.

Audi A1 1.4 TFSI modeli ikinci el piyasalarında, 1.6 TDI modellerine göre daha az oranda satışa sunulmaktadır.

Audi A1 modellerinin ikinci el piyasalarında fiyatlarına baktığımız zaman ise araçların ortalama fiyatları 60 Bin TL ile 100 Bin TL arasında değişen fiyatlardan karşımıza çıktığını belirtelim. Özellikle de ülkemizde satışa sunulan Audi A1 modellerinin en çok kırmızı renkte olduğunu belirtmek istiyoruz. Küçük araç modelleri arasında olmasından dolayı Audi A1 modelleri genellikle ülkemizde bayanların tercih ettiği araçlar arasında yer almaktadır. Bu yüzden sizlerde küçük araç modellerinden hoşlanıyorsanız Audi A1 modelinin sizlere göre olduğunu belirtmek istiyoruz.

Audi A1 modelini satın almadan önce mutlaka araçlar hakkında internet üzerinde kısa bir araştırma yaptıktan sonra bu araçları almanızı sizlere öneriyoruz.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 00:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER