banner17

Alfa Romeo 33 araba fiyatları

Ülkemizde en az tutulan araba modelleri arasında yer alan Alfa Romeo’nun 33 modeli hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Özellikle son yıllarda çıkarttığı modeller ile çıtasını giderek yükselten Alfa Romeo firmasının ikinci el piyasalarında bulunan bu araçlarından sadece 5 adet araç yer almaktadır. İşte bu konuda merak edilen soruları buradan cevaplayalım.

Alfa Romeo 33 araba fiyatları

Alfa Romeo 33 fiyatları

0 üretimi devam etmeyen Alfa Romeo 33 modelinin 1994 yılında seri üretimi sona ermiştir. Zaten ikinci el piyasalarında çok fazla görünmeyen bu aracın 10 Bin TL ile 15 Bin TL arasında değişen fiyatları bulunmaktadır.

Motor olarak ülkemizde iki farklı motor özelliği ile satışa sunulan Alfa Romeo 33 modelinin 1.5 motor seçeneğine sahip olan araçlarından ikinci el piyasalarında 3 adet, 1.7 motor seçeneklerine sahip olan araçlarından ise sadece 2 adet bulunmaktadır. Alfa Romeo 33 modelinin ülkemizde satışa sunulan bu modelinin sadece benzinli olan motor seçenekleri bulunmaktadır. Zaten yaş olarak da 24 yaş üstünde olan bu araçların çok fazla alıcısının bulunmadığını sizlere belirtmek istiyoruz. ancak elinizde bu araçtan varsa sizlerde kısa süre içerisinde elinizden bu araçları çıkartarak yeni bir Alfa Romeo veya farklı bir marka araç satın alabilirsiniz.

Kronik sorun olarak zaten üst düzey bir araç olmayan Alfa Romeo 33 modeli çok fazla tutulan bir araç olmamaktadır.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 12:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
dursun arslan
dursun arslan - 10 ay Önce

alfa romeo 33 model bu çok güzel arabanın fiyatları 10 ile 15 bin arasında değişmektedir görünüş itibariyle çok şık ve kullanışlı bir araçtır

hilmi barut
hilmi barut - 10 ay Önce

alfa romeo 33 model arabalar çok lüks ve spor tarzda bir araçtır fiyatları 10 ile 15 bin lira arası değişmektedir

SIRADAKİ HABER