banner17

Bengü'den ayrılık açıklaması

Selim Selimoğlu İle Ayrıldığı Dedikodusu Çıkan Bengü Düğün Tarihini Açıkladı

Bengü'den ayrılık açıklaması

Magazin gündeminde bir süredir uzun ilişkilerinin bittiği dedikodusu yayılan Bengü, ayrılık dedikodularının asılsın olduğunu ve kısa bir süre içinde nişanlısı Selim Selimoğlu ile evlilik yoluna gireceklerini belirtmiştir.

7 Mayıs’ta nişan yapan çift, medya dünyasındaki çıkan ayrılık haberlerine rağmen bu yaz düğün planladıklarını belirmiştir. Bengü iş adamı nişanlısı Selim Selimoğlu ile ilişkilerinde her şeyin iyi gittiğini ve yazın düğün yapacaklarını belirtmiştir. İddiaların gerçekleri yansıtmadığını aksine her şeyin çok güzel geçtiğini ve nişanlısı ile çok mutlu olduğu belirten Bengü, üstelik düğün tarihini bile netleştirdiklerini dile getirmiştir. Hatta düğün tarihini nişanlısının isteği üzerine erkene çektiğini de belirtmiştir.
 

Düğün 29 Ağustos’ta…

Çıkan haberlerin asılsız olduğunu belirten Bengü, müstakbel nişanlısı ile çok mutlu olduğunu belirtmiş ve sosyal medya aracılığı ile nişanlısı ile birlikte olduğu bir fotoğrafı paylaşmıştır. Bengü ayrıca düğün tarihinin de 29 Ağustos olarak belirlediklerini ifade etmektedir. Sosyal medya hesabından nişanlısı Selim Selimoğlu ile birlikte çekildikleri fotoğrafı atan ünlü şarkıcı 29 Ağustos’ta evleneceği şeklinde de paylaşımda bulunmayı unutmamıştır.
 

Allah Korusun…

Yakınlarının birkaç internet sitesinde nişanlısı ile ayrıldıklarına dair haberleri okuduklarını ve kendisine bildirdiğini söyleyen Bengü, ‘’Allah korusun yok öyle bir şey demiştir’’. İnstagram hesabının hikâye kısmında nişanlısı ile birlikte çekilmiş olan fotoğrafı paylaşan Bengü, Medyadaki haberlerin doğru olmadığını aksine evliliğin yakın olduğu müjdesini vermiştir.a

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2018, 00:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER