KÜNYEİmtiyaz Sahibi/Grantee
Ekonomi Türkiye Basın ve Yayıncılık Medya Pazarlama ve Reklam Ticaret. LTD. ŞTİ.
Büro Sicil No: 7789   Oda Sicil No:13406


 

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2017 ekonomiturkiye.com tüm hakları saklıdır. Haber, resim, röportaj ve kod gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları ekonomiturkiye.com’a aittir. ekonomiturkiye.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar ekonomiturkiye.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
ekonomiturkiye.com’da ki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. ekonomiturkiye.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the ekonomiturkiye.com However, sometimes the ekonomiturkiye.com uses third parties to process your information.

ekonomiturkiye.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the ekonomiturkiye.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the ekonomiturkiye.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter,you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the ekonomiturkiye.com and its services. When you use ekonomiturkiye.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the ekonomiturkiye.com cookies section of our full PrivacyPolicy.

  © 2016 Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan bilgiler, resimler, haberler izin alınarak, habere ait url ile birlikte kaynak gösterilmek şartı ile kullanılabilir…

Yasal Bildiriler

Yayın Politikamız | Hakkımızda | Gizlilik İlkeleri | Üyelik Sözleşmesi | Sağlık Haberleri | İnternet Editörleri