banner17

Ziraat Bankası Kredi Çeşitleri 2018

Ziraat bankası müşterilerine her alanda olduğu gibi kredi çekme alanında da da bol çeşitleri ve kolay ödeme seçenekleri ile dikkat çekmektedir.

Ziraat Bankası Kredi Çeşitleri 2018

Ziraat bankası müşterilerine her alanda olduğu gibi kredi çekme alanında da da bol çeşitleri ve kolay ödeme seçenekleri ile dikkat çekmektedir. Konut kredisi, taşıt kredisi, taşıt kredisi, çiftçi kredisi ve ihtiyaç kredisi başta olmak üzere banka bünyesinde her müşterinin ihtiyacına göre kredi çeşitleri bulunmaktadır. Kredi çeşitlerinin hepsinin ödeme şekilleri ve içerikleri farklıdır. Bunlardan en uzun vadeye sahip olan konut kredisi 120 aya kadar ödeme seçeneklerine sahiptir.


1867 yılında Osmanlı kurulan ziraat bankası ilk kurulduğu andan itibaren çiftçilere büyük destek vermektedir. Bu kredi çekme işleminde müşterilerine büyük kolaylıkla sağlayan ziraat bankası bu kredi kartı çekim işlemlerinde sunduğu bol seçenek ile dikkat çekmektedir. Nakit ihtiyacı olan banka müşterileri faza zorlanmadan internet bankacılığı, banka şubeleri ve sadece bir SMS ile anında kredilerine kavuşurlar.


Ancak bu kadar kolaylığın yanında bankanın müşterilerinde aradıkları tek özellik bozu banka sicilinin bulunmamasıdır. Ziraat bankası 1 asırdan fazla olan geçmişinde her zaman en düşük faizi sunan bankadır.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 17:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER