banner17

Ziraat Bankası Kredi Kartları

Türkiye'nin ilk kamu bankası olan ziraat bankası müşterilerinin her türlü imkanları içi farklı kredi kartlarını kullanımlarına sunmuştur.

Ziraat Bankası Kredi Kartları

Türkiye'nin ilk kamu bankası olan ziraat bankası müşterilerinin her türlü imkanları içi farklı kredi kartlarını kullanımlarına sunmuştur. Banka kartları ve kredi kartlarını müşterilerine sunan banka bu kartlar ile ilgili bazı dönemlerde de kampanyalar yapmaktadır. Ziraat bankası kredi kartları Dünyanın her yerinde her işletme ve internet sitesinde alışveriş yapmak için uygun ve güvenilirdir. Ayrıca bu kartları müşteriler birçok siteye yatırım yapmak ve çevirim içi oyunlarda oyun satın almak içinde kullanırlar. 


Ayrıca ziraat bankasına ait banka kartları ile diğer tüm bankaların ATM'lerinden nakit para çekmek ve hesap bakiyeyi öğrenmek mümkündür. Ziraat bankası bankacılık sektöründe bir yeniliğe imza atarak 3 ayrı çeşidi bulunan combo kartı piyasaya sürmüştür. Combo kartlar kredi kartı ile banka kartının tek bir kart içinde buluşması anlamına gelir. Bu kart müşterilerin kullanımını kolaylaştırdığı için bankayı tercih sebebi olmaktadır. Ayrıca banka kredi kartı seçeneklerini müşterilerine sunarken genç müşterileri de göz ardı etmemiştir. Gençlere bol avantajlı kampüs kart ve genç kartı sunan ziraat bankası farklı ve avantajlı hizmetleri bu kartlara yüklemiştir. 


Özellikle kampüs kart içinde kişinin kimlik bilgilerini de taşıdığı için elektronik kimlik özelliği de taşımaktadır. Ziraat bankasının piyasaya hediye ettiği tüm kartlarda taksitli alışveriş seçeneği mevcuttur. Bu kartların taksitlerinin taahhüt edilen sürede ödenmesi daha sonra müşteri ile banka arasında çıkacak problemlerin başlamadan bitmesini sağlayacaktır. Ayrıca ziraat bankası kampüs kartı diğer kartlardan ayıran en önemli özelliği ise yapılan işlemlerde puan kazandırmasıdır. Kampüs kart ile kazanılan bu puanlar ziraat bankasının bulunduğu tüm ülkelerde ürünlerin bedava alınmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu puanlar ile sitelere yatırım da yapılabilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 17:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER