banner17

TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu ve Limit Artışı Nasıl Yapılır?

TEB Bonus Kredi Kartı, Türk Ekonomi Bankası’nın müşterilerine sunduğu bir ayrıcalıktır ve siz de bu kredi kartına sahip olarak tüm ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu ve Limit Artışı Nasıl Yapılır?

TEB Bonus Kredi Kartı, Türk Ekonomi Bankası’nın müşterilerine sunduğu bir ayrıcalıktır ve siz de bu kredi kartına sahip olarak tüm ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. TEB Bonus Kredi Kartı başvurusu yaparak, sahip olacağınız bu kart ile alışverişin kazandıracağı bonuslarla nasıl avantaja dönüştüğünü görüyor olacaksınız.

TEB Bonus Kredi Kartı Türleri Nelerdir?

Türk Ekonomi Bankası Bonus Kredi kartını çeşitlendirerek müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefleyerek her ihtiyaca göre bir Bonus Kredi Kartı tasarlandı.

  • TEB Bonus Kartı
  • TEB Bonus Plus Kart
  • TEB Bonus Premium Kart
  • ÜniversiTEB Bonus Kart
  • TEB Bonus Sanal Kart
  • TEB Bonus Ek Kart

Benim İçin Uygun Kartı Nasıl Seçebilirim?

Size uygun olan kredi kartını seçebilmek için ihtiyaçlarınızı dikkate almalısınız. Öncelikle tüm TEB Bonus Kredi Kartları ortak özelliklere sahip. Alışveriş, taksitli alışveriş, bonus kazanımı, fatura ödeme, otomatik ödeme talimatı verme, üye işyerlerinden ekstra taksit imkanı gibi birçok özellik sunmakta. Sadece alışveriş ve kredi kartının standart özelliklerinden yararlanabilmek için TEB Bonus Kart, TEB Bonus Plus ve TEB Bonus Premium Kart seçebilirsiniz. Üniversite öğrencileri için ise ÜniversiTEB Bonus Kart mevcut.

TEB Bonus Kredi Kartına Nasıl Başvurabilirim?

TEB Bonus Kredi Kartı başvurusu için şubelere gidebileceğiniz gibi hiç evinizden çıkmadan başvuru yapmanızda mümkün oluyor. Türk Ekonomi Bankası WEB sitesinden “HEMEN BAŞVURUN” butonu ile kimlik bilgileri, iletişim ve gelir bilgileri ile formu doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Son başvuru kanalı ise 0850 200 0 666 numaralı TEB müşteri hizmetlerini aramaktır.

TEB Bonus Kredi Kartı Limit Artışı Nasıl Yapılır?

TEB Bonus Kredi Kartı limit artışı için herhangi bir TEB şubesine başvurabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak, TEB ATM’lerinden kredi kartınızı kullanarak ve internet bankacılığını kullanılarak limit artış talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca LIMIT yazıp 4616’ya SMS göndererek de limit artışı talebinde bulunabilir ve TEB’in müşterilerine özel tüm kampanyalarından daha fazla yararlanabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 01:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER