banner17

En Avantajlı Kredi Kartı Hangisidir?

En avantajlı kredi kartı hangisidir, diye merak edenler cevabı aşağıda bulabilirler. Aslında incelendiğinde, kredi kartları hemen hemen birbirleriyle aynıdır.

En Avantajlı Kredi Kartı Hangisidir?

En avantajlı kredi kartı hangisidir, diye merak edenler cevabı aşağıda bulabilirler. Aslında incelendiğinde, kredi kartları hemen hemen birbirleriyle aynıdır. Kampanyalar ve aidat tutarları, MTV taksitlendirmesi, alışveriş taksitlendirmesi, hediye para puan, otomatik ödeme talimatlarıyla birbirlerinin aynı kampanyaları müşterilerine sunarlar. Aralarındaki tek farkın alınan yıllık aidat ücretlerini söylemek mümkündür. Kredi kartlarının kampanyaları genellikle birbirlerinin aynısıdır.

En avantajlı kredi kartı, Garanti Bonus, Yapıkredi World Kart, Ziraat Bankası Maximum Kart diyebiliriz. Kredi kartlarının avantajları, kişinin yaptığı alışverişi ödeyemeyecek durumda olduğunda, ödemeyi taksitlendirmesi ve aylara bölmesidir aslında. Ülkemizdeki gelir durumu da göz önünde bulundurulursa, kredi kartı kullanımının nüfusun neredeyse 4’te 1i olduğunu söyleyebiliriz. Bu ödeme taksitlendirmesi kısa vadede avantajlı gibi görünse de, uzun vadede kullanıcı oldukça zora sokmaktadır. Bu sebeple, BDDK kredi kartı taksitlendirmelerine düzenleme getirmiş, her alışverişin taksitlendirilmesini yasaklamıştır.

En Avantajlı Kredi Kartı Hangisidir?

  • Garanti Bonus Kredi kartı: Yıllık aidatı 90 TL,
  • Yapıkredi World Kredi Kartı: Yıllık aidatı 83 TL,
  • Ziraat Maximum Kredi kartı: Yıllık aidatı 20 TL,
  • İş Bankası Maxımum Kredi Kartı: yıllık aidat yok.
Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 01:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER