banner17

Demirören Ailesi Yasta! Erdoğan Demirören Hayatını Kaybetti!

Uzunca bir süredir , Florence Nightingale Hastanesi’nde tedavi gören ve son zamanlarda yoğun bakımda kontrol altında tutulan, Erdoğan Demirören hayatını kaybetti.

Demirören Ailesi Yasta! Erdoğan Demirören Hayatını Kaybetti!

Demirören Ailesi Yasta! Erdoğan Demirören Hayatını Kaybetti!

Uzunca bir süredir , Florence Nightingale Hastanesi’nde tedavi gören ve son zamanlarda yoğun bakımda kontrol altında tutulan, Erdoğan Demirören hayatını kaybetti. Erdoğan Demirören’nin hayatını kaybetmesi, başta ailesi olmak üzere iş dünyasını, basın camiasını ve tüm sevenlerini yasa boğdu.
 

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören’in babası olan Demirören Holding Kurul Başkanı Erdoğan Demirören bu sabah 79 yaşında hayatını kaybetti. Sabah gelen ancak İstanbul Florence Nightingale Hastanesi tarafından ilk önce yalanlanan haberi, son olarak Demirören Medya’ya bağlı DHA duyurdu.


 

MEHMET SOYSAL: CENAZE PAZAR GÜNÜ FATİH CAMİ’NDE

Demirören Medya Grup Başkanı Mehmet Soysal, ise şu açıklamayı yaptı:

"Cenaze töreniyle ilgili gerekli açıklamayı resmi olarak da yapacağız ama pazar günü öğle namazını müteakip Fatih Camisi’ni düşünüyoruz. Ülkemize, milletimize ve Demirören ailesine baş sağlığı diliyoruz"

 

ERDOĞAN DEMİRÖREN KİMDİR?

28 Ağustos 1938 tarihinde dünyaya gelen Erdoğan Demirören aslen İnegöllüdür. Türk sanayici ve iş adamı olan Erdoğan Demirören Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Demirören Holding, LPG sektöründe çok sayıda şirketin sahibidir. Milangaz, Likidgaz, Mutfakgaz gibi markalarla bu sektörde Türkiye’nin en büyük grupları arasında bulunuyor. Özel Ata Lisesi’nin de sahibidir. Oğlu Yıldırım Demirören ise Beşiktaş Kulübü’nün eski Başkanı ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanıdır. Evli olan Erdoğan Demirören üç çocuk babasıdır. Son olarak Demirören Medya Grubu bünyesine Hürriyet, Posta, Kanal D, CNN Türk'ü de katarak yılın en dikkat çeken satın alma işlemi gerçekleştirmiştir.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 17:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER