banner17

Marmaray Seferleri Durduruldu

Marmaray'ın Sirkeci İstasyonu içerisinde gerçekleştiği açıklanan çok feci olayın  aslında intihar olduğu tespit edildi.

Marmaray Seferleri Durduruldu

Marmaray'ın Sirkeci İstasyonu içerisinde gerçekleştiği açıklanan çok feci olayın aslında intihar olduğu tespit edildi. 18 yaşında bir genç olduğu açıklanan Baha Güzeycan’ın yanındaki kız arkadaşına resim çekilmek amacıyla poz verdiği esnada raylara atladığı ve gelen trenin altında kalıp çok feci  bir şekilde yaşamını kaybettiği öğrenildi.

Öğle üzerinde saat 11.30'u gösterirken Marmaray Sirkeci İstasyonu içerisinde gerçekleşen ve seferlerin durmasını sağlayan bu feci olayın  bir intihar olduğu yapılan soruşturma kapsamında ortaya çıktı.

Soruşturma kapsamında ulaşılmış olan bilgiye bakılırsa, lisede öğrenim görmeye devam eden 2 tane arkadaş, ödevlerini yapmak maksadıyla Marmaray'a gittiler. 18 yaşında bulunan Baha Güzeycan, hemen yan tarafında Marmaray'ın fotoğraflarını çeken kız arkadaşına pozlar vermekteydi. Ani bir şekilde gülümseyip sırt çantasını çıkartmış olan genç yaştaki çocuk, hızlıca rayların üzerine atladı. Lisede öğrenim görmeye devam eden ve isminin Baha Güzeycan olduğu öğrenilen genç, olay yerinde trenin altında kalarak yaşamını yitirdi.

Arkadaşının hızlı bir şekilde raylara atlaması sonrasında şoka girmiş olan genç kız, olay yerine gelen polislere vermiş olduğu ilk ifadesinde ise, Baha'nın atladığı esnada kendisine bir şeyler söylemiş olduğunu, lakin bunları hiç bir şekilde hatırlamadığını da açıkladı. Bu olayın sonrasında Kazlıçeşme yönüne doğru olan seferler kısa bir süreliğine durduruldu. Yaşanan bu olayla alakalı olarak çok geniş çaplı bir soruşturma başlatılmış olduğu açıklandı.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 00:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER