banner17

Uluslararası Pazarda Boy Gösterecek

Türkiye'de ki lider kara aracı üreticileri arasında yer alan FNSS, PARS 6x6 İZCİ isimli zırhlı arabasını yurt dışında ilk defa sergileyecek.

Uluslararası Pazarda Boy Gösterecek

Türkiye'de ki lider kara aracı üreticileri arasında yer alan FNSS, PARS 6x6 İZCİ isimli zırhlı arabasını yurt dışında ilk defa sergileyecek.

FNSS şirketi, Malezya’nın başkenti  olan Kuala Lumpur’da yarın başlaması planlanan ve 19  Nisan tarihine kadar devam edecek Asya Savunma Hizmetleri Fuarı içerisinde (DSA 2018), savunma  ihracatı konusunda Güneydoğu Asya Bölgesi'nde yer alan liderliğini vurgulamış olacak.

FNSS şirketi, bu sene 12. defa katılmış olduğu fuarda, PARS 6x6 İZCİ adlı  zırhlı aracını  ise ilk defa yurt dışında  bir fuarda görücüye çıkartmış olacak. PARS isimli teknolojisi kullanıp Malezya  için geliştiirlerek üretimi yapılan AV8 GEMPITA 8x8 modelindeki araçları da FNSS şirketinin Malezyalı ortağı olan DEFTECH’in standı içerisinde ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Bölge içerisinde Türkiye’nin en büyük savunma ihracatını yapan FNSS şirketi,  teknoloji transferi ile beraber Malezya Kara Kuvvetlerinin  adeta bel kemiğini oluşturmayı başaran  paletli ve de 8x8 tekerlekli zırhlı araçları uygun bir şekilde temin etmekte.

Malezya’nın yanında Filipinler ordusuna da hizmet vermekte bulunan ZMA-15 sınıfındaki araçlar ve yakın zaman içerisinde Endonezya ordusuna geliştirilmesi tammalanan orta sınıf tanklardan  KAPLAN MT, FNSS şirketinin bölge içinde en güvenilir Türk savunma şirketi konumunu  güçlendirmekte.

Fuar ise, Malezya ile birlikte Endonezya, Pakistan ve Filipinler gibi bölge ülkeleri içerisinden  üst düzey temsilciler ile görüşme açısından çok önemli olanaklar sağlamakta.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 02:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
gündoğan sakin
gündoğan sakin - 10 ay Önce

türkiyedeki fnss şirketi kara araçlarını pazarlarda boy göstermeye çıkarıyor güzel bir başarıdır bu ülkemiz için

dilara gün
dilara gün - 9 ay Önce

türkiyedeki lider kara aracı üreticisi fnss uluslarararası pazarlarda boy gösterecek ve yeni kara arcını sergileyecek bu ülkemiz için bir gurur verici birşeydir

SIRADAKİ HABER