banner17

Borsada Köpek Balığı Tekniği

Borsa, menkul kıymetlerin, mal evrakların ticaretinin yapıldığı, kendi özellikleri ve kuralları içerisinde alım satım işlerinin yapıldığı yerdir.

Borsada Köpek Balığı Tekniği

Borsa, menkul kıymetlerin, mal evrakların ticaretinin yapıldığı, kendi özellikleri ve kuralları içerisinde alım satım işlerinin yapıldığı yerdir. Borsalar, kurumsal olmak üzere her ülkede bulunmaktadır. Türkiye’de de İstanbul Menkul Kıymetler Borsası ise birçok ticaretin yapıldığı kurumsal piyasasıdır. Hisse senetleri, bono gibi evrakların ve pamuk, tütün gibi mallarında ticareti yapılmaktadır.

Borsada işlenen bu gibi ticaretler Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelikler esas alınarak SPK tarafından denetlenerek güvenlik bir şekilde ticaret yapılması sağlanmaktadır. Borsada emtia ve menkul kıymetlerin ticareti yapılarak karda elde edilebildiği gibi zararda elde edilmektedir. Borsada köpek balığı tekniği doğru yerde ve doğru zamanda alım satım işi en karlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Borsaya yatırım genellikle herkes tarafından yapılmıştır. Fakat kazanç elde edebildikleri gibi zarar da elde edilmiştir. Borsada köpek balığı tekniği sayesinde artış olduğu durumda al ve sat sinyali vererek uyarmaktadır. Hisse senedi analizlerini en iyi şekilde yaparak doğru yatırım yapılabilmektedir. Oldukça başarılı bir yöntem olan borsada köpek balığı tekniği yatırım yapan herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir yöntemdir.

Ayrıca borsada köpek balığı tekniği sadece borsada yatırım amaçlı kullanılmamaktadır. Bu teknik emtia borsası, parite, döviz ve tüm endekslerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu alanlarda da sinyal vererek al sat işlemi en güvenli şekilde yapılmaktadır. Borsada kazanmak için analizlerin en iyi şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Borsada köpek balığı tekniği ile de en iyi şekilde analiz yapılmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 13:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER