banner17

Ziraat Bankası Altın Toplama Günü

Ziraat bankası müşterilerine farklı dönemlerde eğlenceli yatırım kampanyaları yaparak yatırımcıların dikkatini çekmektedir.

Ziraat Bankası Altın Toplama Günü

Ziraat bankası müşterilerine farklı dönemlerde eğlenceli yatırım kampanyaları yaparak yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Yatırım türleri arasında en hızlı kar ettiren yöntemlerden biri olan altına özel banka altın toplama günü adı altında günler düzenlemektedir. Her il için belirlenen işlem takvimlerine uygun şekilde ilan edilen banka şubelerinde altın toplama günleri organize edilmektedir. Altın yatırımlarını güvenli şekilde yapmak ve karını katlamak isteyen kişiler için oldukça akıllı fırsatlar sunan bu kampanyalara katılmak ise oldukça kolaydır. Belirlenen banka şubesine yatırım yapılmak istenen tüm altınlarınızla birlikte gitmeniz yeterlidir. 


Altınlarınız işin uzmanları tarafından tartılarak hangi şekilde işlenmiş olursa olsun alınmaktadır. Serbest piyasa fiyatlarına uygun olarak değerine karşılık gelecek şekilde adınıza açılacak vadesiz altın hesabınıza altınlarınız gram karşılıkları ile eklenmektedir. Bu sayede hem yatırım yapmanız sağlanırken hem de altınlarınızın başına olumsuz bir şey gelmesi riski de ortadan kaldırılmaktadır. Altınlarınıza kiralamak zorunda kalacağınız kasaların kira bedelleri gibi ek maliyetlerden de bu şekilde kurtulmanız olasıdır. 


Altınlarınızı yastık altında saklayarak hem kendinizi hem de yatırımınıza riske atmanın yerine ülke ekonomisinde kullanılır hale getirmenin de ayrıcalığına sahip olmanız sağlanır. Ayrıca altınlarınız için açacağınız vadeli altın mevduatı ile hem piyasa şartlarındaki artışlardan meydana gelen kazancınızı hem de faiz kazancınızı birleştirerek karınızı artırmayı da tercih edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 17:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER