banner17

Garanti’den Beklenen Hamle

Kurban Bayramı yaklaşırken, bankalar müşterilerinin yüzlerini güldürme derdine düşmüş durumda… Bayramın yaz tatiline gelmesi ve bayram izni ile birleştirilen senelik izinler ise insanlara maddi anlamda çeşitli zorluklar yaşatıyor.

DENEME HABER RESMİ
Garanti’den Beklenen Hamle

Kurban Bayramı yaklaşırken, bankalar müşterilerinin yüzlerini güldürme derdine düşmüş durumda… Bayramın yaz tatiline gelmesi ve bayram izni ile birleştirilen senelik izinler ise insanlara maddi anlamda çeşitli zorluklar yaşatıyor. Bu zorluklar ile bankaların hamleleri birleşince, hem bankalar, hem de müşteriler kazanıyor. Garanti Bankası, kendisinden beklenen Garanti bayram kredisini açınca, birçok müşteri sevinçten havalara uçtu.

En Uygun Kredilerden

Garanti Kurban Bayramı kredisi, şimdiye kadar açılmış en uygun bayram kredilerinden bir tanesi… Banka, bu krediyi kısa vadeli olarak, çok düşük bir faiz oranıyla sunuyor. Bu krediden yararlanarak hem acil ihtiyaçlarınızı giderebilir, hem de dilediğiniz şekilde tatilinizi sürdürebilirsiniz. Garanti’nin Garanti Bankası bayram kredisi genel olarak böyle bir amaç etrafında açılmış bir kredi… Siz bu krediyi çekip, harcayıp, ödeyene kadar bir sonraki senenin kurban bayramı dahi gelmemiş olacak. Nakit ihtiyaçları olanların tercih ettiği bu kredi en uygun olmakla birlikte aynı zamanda en popüler kredilerden biri olma özelliğini taşıyor.

Güncel Bayram Kredilerinden Bu Yönüyle Ayrılıyor

Garanti’nin bayram kredisi güncel bayram kredilerinden bu yönüyle, kısa vadede az miktarlı kredi olması ile ayrılıyor. Güncel bayram kredileri sayesinde müşteri yüksek miktarlar çekip, uzun vadede ödeyebilir fakat Garanti Bankası’nın bayram kredisinde müşteri, az miktarda kredi çekip, kısa vadede ödemesini yapmalıdır. Bu şartla verilen kredinin faiz oranı ise haberin en can alıcı noktası… Garanti Bankası 2015 yılı için açtığı bayram kredisi için yalnızca yüzde sıfır nokta doksan dokuz faiz alacak. Bu cüzi faiz oranı ile birlikte Garanti Bankası’nın bayram kredisinden yararlanmak isterseniz bir an önce herhangi bir Garanti Bankası’na uğrayabilirsiniz. Garanti’den bayram kredisi alın, bayramı doya doya yaşayın!

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 13:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER