banner17

Denizbank Hesap Bakiyesi Nasıl Öğrenilir?

Siz de eğer internet şifresine sahip iseniz şubeye ya da ATM'ye gitmenize gerek kalmadan Denizbank'ın resmi web sitesi kullanarak hesap bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Denizbank Hesap Bakiyesi Nasıl Öğrenilir?

Denizbank Hesap Bakiyesi Nasıl Öğrenilir?
 

Siz de eğer internet şifresine sahip iseniz şubeye ya da ATM'ye gitmenize gerek kalmadan Denizbank'ın resmi web sitesi kullanarak hesap bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey internet şifrenizi kullanarak bankanın resmi web sitesine giriş yapmaktır. Böylece Denizbank'ın resmi web sitesi üzerinden şifreniz ile hesap bilgilerinize kolaylıkla ulaşabilir, bakiyenizi öğrenmekle kalmayıp ihtiyaç duyduğunuz başka işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.
 

Ancak internet şifreniz yok ise Açık Deniz İnternet Bankacılığını kullanamazsınız. Eğer internet şifresine sahip değilseniz ve bakiyenizi öğrenmek istiyorsanız bu sefer Denizbank'ın resmi web sitesine TC kimlik numaranız ile giriş yaparak hesap bakiyesi öğrenme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilediğiniz Denizbank şubesine hesap bakiyenizi öğrenmek için başvurmanız da hesap bakiyenizi öğrenmenizi sağlar. Ayrıca Denizbank hesap bakiyenizi Denizbank şube ve ATM'lerinden öğrenebileceğiniz gibi 0850 220 0 800 telefon numaralı Denizbank müşteri hizmetlerini arayarak da kolay ve güvenilir şekilde öğrenebilirsiniz.
 

Denizbank Paracard ile Hesap Bakiyesi Nasıl Öğrenilir?

Alışveriş yapmanın yanı sıra ihtiyaç duyduğunuz birçok finansal işlemi Paracard'ınız ile yapabilirsiniz. Paracard ile hesap bakiyesi sorgulama, Paracard kullanarak güvenli şekilde gerçekleştirebileceğiniz işlemler arasındadır.
 

HESAP yazıp boşluk bıraktıktan sonra Paracard'ınızın son 4 (dört) hanesini yazarak 3280'e göndereceğiniz kısa mesaj ile Denizbank hesap bakiyenizi şubeye ya da ATM'ye gitmeye gerek kalmadan öğrenebilirsiniz. Örneğin Paracard'ınızın son 4 (dört) hanesi 1234 olsun. 3280'e göndereceğiniz kısa mesaj HESAP 1234 şeklinde olmalıdır. Göndereceğiniz bu mesaj ile Denizbank hesabınızın mevcut bakiyesi size yine kısa mesaj olarak iletilecektir. Unutmayınız ki kısa mesaj ile size iletilen Denizbank hesap bakiyesine eğer var ise Kurtaran Hesap'ınızın limiti de dahildir. Eğer Kurtaran Hesap'ınız yok ise size sadece Denizbank hesap bakiyeniz iletilmiş olacaktır.
 

Siz de 'Bankacılığın Yeni Rotası' ve 'Hayat Deniz de Güzel' slogan ve anlayışı ile yola çıkmış olup günümüzde hala güvenilir şekilde hizmet sunmaya devam eden Denizbank müşterisi iseniz hesap bakiyenizi öğrenme ve birçok işleminizi Denizbank şube ve ATM'lerinden ayrıca Denizbank resmi web sitesi üzerinden güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 16:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER