banner17

Denizbank Emeklilere Ne Kadar Promosyon Veriyor?

Emeklilerin maaş bankalarını tercih etme hakkına sahip olması üzerine özellikle özel bankalar, müşteri kazanmak adına çok farklı çözümler üretiyor.

Denizbank Emeklilere Ne Kadar Promosyon Veriyor?

Emeklilerin maaş bankalarını tercih etme hakkına sahip olması üzerine özellikle özel bankalar, müşteri kazanmak adına çok farklı çözümler üretiyor. Farklı çözümlerle başı çeken bankaların başında gelen Denizbank, emekli müşterilerine yönelik farklı promosyonlar hazırlıyor. Emekli maaşını 3 yıl Denizbank' tan alacağını taahhüt eden emekli, 450 TL' ye kadar promosyon alabiliyor.

Emekli Maaş Promosyon Şartları

- Promosyon ödemesinde maaş tutarı dikkate alınıyor.

Aylık 1.000 TL'nin altında alan emekliye 300 TL,

Aylık 1.000 ile 2.000 TL arası maaş alan emekliye 375 TL,

Aylık 2.000 TL ve üzeri maaş alan emekliye 450 TL promosyon ödemesi yapılıyor.

- Denizbank şubelerinden başvurarak 3 yıl boyunca bankadan maaş alınacağının taahhüt edilmesi yeterli oluyor.

Promosyon ödemesi peşin olarak direk hesabınıza yatırılıyor.

Denizbank emekliler için promosyon taahhüttü dışında farklı bir uygulama ile de dikkat çekiyor. Emekli müşterisi çevresinden bir akraba ya da arkadaşının da maaşını Denizbank'a taşımasını sağlarsa ekstra 100 TL ödeme alıyor.

Denizbank'a Emekli Yönlendirme Kampanyası

Emekli maaşını Denizbank'tan alıp, müşteri yönlendirmesi yapan kişilerde maaşı haricinde ekstra 100 TL nakit ile ödüllendiriyor. Ödül maaşın yattığı ayı takiben direk hesabına aktarılır. Ödül verilecek kişinin Denizbank'ta vadesiz mevduat hesabı olması gerekiyor. Yoksa ödül yatırılmıyor. Denizbank bünyesinde çalışanlar ve birinci dereceden akrabaları bu kampanyadan yararlanamıyor. Kampanya süresi 31 Aralık 2017 tarihinde sona erecektir.

Denizbank'ın Emeklilere Özel Kampanyaları

Emekli müşterileri için tüm Denizbank şubelerinde işlemler ücretsiz olup, sıra beklemeden en kısa sürede işlemleri hallediliyor. Ayrıca PTT şubelerine ait bankamatiklerinden de herhangi bir işlem ücreti ödemeden, banka kartları ile maaşlarını çekebiliyorlar.

Denizbank emekli müşterileri için her türlü kredi kullanımında faiz oranları indirim sağlıyor. Başka bankalara ait borçları içinde özel faiz ve vade uygulamaları sayesinde ödeme kolaylıkları Denizbank tarafından sağlanıyor.

Emekliler için ''Emekli Bonus'' kredi kartları ile birçok indirim kampanyasından faydalanıyor. Anlaşmalı iş yerleri ile alışveriş yapan'' Emekli Bonus'' kart sahipleri emekliler; elektrik, doğalgaz, su ve telefon faturaları için dönemsel indirimle kazanıyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 16:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER